Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Értékesítési tanácsadó IQOS - Odorheiu Secuiesc

INTERBRANDS ORBICO
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ha szeretné elkezdeni a karrierjét az értékesítésben, és dinamikus környezetben fejlődni, az Interbrands Orbico pontosan az a hely, amelyet keres! Itt építheti meg karrierje alapjait, és folyamatosan fejlődhet IQOS csapatában.

Követelmények:

• Minimális életkor: 21+
• Érettségi;
• Szakmai tapasztalattal vagy anélkül;
• Emberorientáltság és dinamikus környezetben való munkavégzésre való képesség
• Kommunikációs készség, pozitív hozzáállás, kezdeményezőkészség, rugalmasság.

Descrierea jobului

Felelősségek:
• Helyszínspecifikus tevékenységek: áruátvétel, helyszínnyitási látványelem készítése;
• Adminisztratív tevékenység: időszakos leltározás, heti csomagok elkészítése;
• Pénztárgéppel kapcsolatos tevékenységek.
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄• Ügyfeleink megszólítása, minőségi élményt és kiszolgálást nyújtva

Előnyök:
• Vonzó fix fizetés, bónusz a havi és negyedéves célok eléréséért;
• Étkezési jegyek;
• Orvosi szolgáltatáscsomag a Regina Maria magánegészségügyi hálózatban vagy partnerklinikáin;
• Bónusz minden sikeresen beajánlott kollégáért/barátért
• Rangidős juttatás (hűség) további szabadságnapok felajánlásával;
• Hozzáférés a Bookster platformokhoz és a cég által forgalmazott termékekhez.
Rugalmas, az Ön igényeihez igazodó program, változatos műszakok, amelyek lehetővé teszik az idő hatékony szervezését.
• Dinamikus légkör a bevásárlóközpontokban, galériákban.
A tevékenység akár hétvégén is zajlik
Az egyenruhát mi biztosítjuk 😊

Az IQOS Retail az Orbico csoporthoz tartozó Interbrands Orbico egyik részlege, amely az FMCG és Beauty termékek legnagyobb forgalmazója Európában, és 24 országban van jelen.

Publicat 6 Iun. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 6 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.