Gratis

Electronic Engineer - Richard Wolf

Manpower

Descrierea jobului

Manpower is recruiting an Electronic Engineer for its client, one of the largest and prestigious global companies in the field of medical equipment production, Richard Wolf, the first factory producing diagnosis technologies and endoscopic therapy that will open its doors in Craiova.

Necessary requirements:
  • Graduate of higher technical studies, with specialization in Electrical Engineering or Fine Mechanics and Nanotechnology;
  • Advanced level of English, German is an advantage;
  • Availability for minimum 3 months travel to Germany (for training);
  • Minimum 5 years experience in the technical domain as an Engineer;

Indiferent dacă abia acum intrați pe piața muncii, dacă ați decis o schimbare de carieră sau pur și simplu căutați un nou loc de muncă, este momentul dumneavoastră de reușită, iar Manpower vă poate ajuta să o dobândiți.

Suntem lider mondial în servicii și soluții de angajare de aproape 70 de ani și știm ce înseamnă să fii în căutarea unui loc de muncă.

De aceea, scopul nostru este să vă ușurăm și îmbunătățim această experiență, începând cu candidatura la posturile vacante pe care le oferim și continuând cu dialogul cu consultanții noștri pe tot parcursul până la reușita angajării într-un loc de muncă potrivit stilului dumneavoastră de lucru și de viață.

Este momentul să descoperiți oportunitățile oferite de Manpower.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024