Publicat 10 Mai 2013 | Expiră 11 Iun 2013

Electromecanic stivuitoare, tehnician reparatii stivuitoare

1 post | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- specializari: tehnician electromecanic stivuitoare, domeniul agricol si industrial;
- experienta practica minim 3 ani;
- capacitatea de a lucra individual;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte operare PC
- disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);
- postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus

Experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- asigurarea interventiilor de diagnosticare si reparatie a stivuitoarelor;
- identificarea pieselor de schimb necesare;
- asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;
- realizarea targetelor lunare;

Compania noastra reprezinta in Romania mai multe marci de stivuitoare. Activitatea principala este servisarea si intretinerea echipamentelor de ridicat, vanzarea si inchirierea acestora.

Expirat
Electromecanic stivuitoare, tehnician reparatii stivuitoare  -  SC CARPATLIFT SRL