Gratis

ELECTRICIENI OLANDA

IB RECRUTEMENT BUCAREST SRL
15 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm 15 electricieni pentru lucrări de constructii civile, navale si industriale in Olanda.

Veți lucra pe baza simbolurilor, standardelor și codurilor indicate pe planurile clădirii.

Calificari:
  • Calificare de electrician .
  • Experiență recentă de lucru ca electrician indiverse domenii - minim 3 ani de experienta.
  • Peroana serioasa/ implicata si responsabila
  • Aptitudini de citire plan/ scheme
  • Limba engleza/ germana - nivel mediu /avansat
  • Permis de conducere valabil sau cel putin 1 persoana din echipa trebuie sa detina.

Descrierea jobului

Sarcini:
  • Instalarea și întreținerea sistemelor de cablare, control și iluminare
  • Instalarea canalelor de cablu și a țevilor de protecție și amenajarea diferitelor tipuri de cablaje
  • Tăierea și finisarea cablajului folosind diferite tehnici de conectare
  • Conectarea cablajului la echipamentele de alimentare, de trăsnet și de siguranță ale clădirii si alte sarcini aferente postului ocupat.

Beneficii
  • contract de munca conform legislatiei olandeze
  • plata saptamanala
  • asigurare medicala
  • concediu platit
  • salariu atractiv + ore suplimentare platite in plus
  • cazare gratuita - camere individuale
  • transport asigurat de la locul de munca la cazare.
  • proiecte de lunga durata

IB RECRUTEMENT BUCAREST offers consultancy, management and other recruitment services from a wide spectrum of industries like: Medical, IT, Oil & Natural Gas, Telecom, Services and Luxury.

We are persuaded that excellence is all about well qualified people and professionalism, IB RECRUITMENT BUCAREST is a company established on strong grounds of quality, client service, integrity, teamwork, and the drive for excellence in our domains of expertise. As a partnership, we are driven by the personal commitment of every partner.

Our domains of expertise are:

Medical – we provide consultancy and other recruitment services for companies that are searching for specialised doctors like : Dermatologists, Plastic Surgeons, Radiologists, Gynaecologists, Anaesthesiologists, ENT, Pathologists, Pulmonologists, Family medicine, Pediatricians, Oncologists, Cardiologists, Endocrinologists, Gastroenterologists, Allergists, Neurologists, Psychiatrists, Internal Medicine Specialists, Dentists, Pharmacists, Nurses and so on for hospitals and private clinics in: France, Belgium, Luxembourg. UK, Austria, Switzerland, Germany , Saudi Arabia and UAE.

IT Luxury domain Service domain Transport domain Oil & Natural Gas domain

Publicat 3 Mart. 2024 Reactualizat 3 Mart. 2024 Expiră 2 Apr. 2024