Gratis

Electricieni in Danemarca

WorkForce
15 poziții

Candidatul Ideal

WorkForce caută ELECTRICIENI pentru diverse proiecte in Danemarca!

Cerintele:
- Experienta profesionala de minim 3 ani in domeniul electric;
- Capacitatea de a citi și de a lucra independent după un desen tehnic;
- Ideal pentru a face conexiuni la panoul electric;
- Nivel bun de limba engleza;
- Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Detalii:
Diferite proiecte pentru energie electrică rezidențială sau industrială;
Se lucrează în diverse locații din țară;
Aranjamente de călătorie – de discutat pentru fiecare ofertă.

Ce oferim:
- contract legal in Danemarca;
- 37 ore de munca/saptamana si posibilitate de a face ore suplimentare;
- salariu incepe cu 25 eur/ora;
- cazare asigurata – contra cost – camera single.

Ne puteți contacta prin e-mail la liana@work-force.be sau telefonic la 0032 490 42 49 64
NU se percept taxe/comisioane!
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024