Gratis

Electrician

SC Climteh SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent studii tehnice (liceu tehnic, scoala profesionala);
- Experienta profesionala: minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
- Calificare profesionala - certificari si licente relevante in domeniul electric (exemplu: cursuri de pregatire A.N.R.E);
- Persoana dinamica, atenta la detalii;
- Orientare catre calitate in executie si capacitatea de a respecta termenele limita;
- Abilitati de lucru in echipa, seriozitate, punctualitate;
- Avantaj – permis de conducere (categoria B);
- Disponibilitate de deplasare in tara.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Instalarea, repararea si intretinerea sistemelor electrice, echipamentelor si a instalatiilor, inclusiv cablarea, iluminatul, intrerupatoarele, panourile si prizele, conform proiectului;
- Identifica si rezolva probleme tehnice legate de instalatiile electrice;
- Asigura executia lucrarilor in intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor tehnice in vigoare, precum si reglementarile si standardele de siguranta.

Beneficii:
- Pachet salarial corelat in functie de experienta;
- Tichete de masa;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic si inovator;
- Companie in continua dezvoltare, mediu de lucru profesionist.

SC CLIMTEH SRL este o societate cu capital integral romanesc, infiintata in 1992, cu sediul in Bucuresti, care are ca principal obiect de activitate realizarea lucrarilor de instalatii in domeniul climatizarii si ventilatiei.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024