Gratis

Electrician

PHI ELECTRO DISTRIBUTION SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Dorim să ne extintem atât echipa de producție tablouri cât și echipa de execuție lucrări electrice.

* Oferim contract de muncă de 8 ore/zi pe termen nedeterminat pentru:

ELECTRICIAN TABLOTIER:
- echiparea tablourilor electrice

ELECTRICIAN ÎN CONSTRUCȚII:
- execuție lucrări de instalații electrice de joasă tensiune

MANAGER ȘANTIER:
- coordonarea activităților de pe șantier

Cerințe:

Studii tehnice sau școala profesională cu profil electric
Cunoștințe de bază în domeniul electric

Oferim:
* nivel salarial negociat la interviu
* tichete de masă
* bonusuri ocazionale
* mediu de lucru plăcut, primitor
* program de lucru de luni până vineri intre orele 7 - 15:30

Descrierea jobului

Cerințe în plus pentru postul de Manager Santier:
- experință min 2 ani de coordonare echipa

PHI Electro - Partenerul tău în lucrările de instalații electrice.

PHI Electro a luat ființă în anul 2015, la inițiativa a 3 antreprenori locali. Este o societate cu 100% capital românesc, ce deservește atât clienți români cât și din străinătate.

PHI Electro oferă soluții personalizate și echipamente în domeniul electric, de la stadiul de proiectare până la faza de execuție. În anul 2019, compania s-a divizat în 3 entități, din dorința de a oferi clienților noștri cele mai bune soluții și servicii pentru a-i ajuta să își atingă obiectivele.

Suntem un furnizor top în domeniul consultanței, proiectării și executării serviciilor electrice. Suntem specializați în tablouri de automatizare și distribuție a energiei electrice, precum și în sisteme fotovoltaice complete.

Cu o gamă largă de servicii, de la proiectare și instalare la mentenanță și reparații, suntem pregătiți să oferim clienților noștri o experiență completă, într-un mod eficient și sigur.

Echipa noastră de specialiști are experiența și cunoștințele necesare pentru a vă furniza soluții personalizate, în funcție de nevoile și cerințele dumneavoastră.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024