Gratis

Electrician

PHI EMC PRO SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

-Cu sau fara experienta;
-Persoana serioasa, responsabila, punctuala, atenta la detalii;
-Permis de conducere categoria B (recomandabil);
-Bune abilitati de comunicare/ relationare interpersonala.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Executie instalatii electrice civile si industriale;
-Mentinerea in functiune a instalatiilor prin efectuarea de revizii periodice;
-Remedierea eventualelor defecte;
-Evaluarea corecta a eventualelor defectiuni aparute la instalatii si la diverse componente ale acestora.

Beneficii:
-Salariu atractiv;
-Tichete de masa;
-Echipament de lucru si scule asigurate de companie.

Descrierea companiei

Nr. contact: 0752218608
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024