Gratis

Electrician

Talent Store S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Calificări:

Diploma de electrician sau o calificare similară.

Experiență anterioară în domeniul electricianului.

Cunoștințe solide despre echipamentele electrice și regulile de siguranță.

Abilități bune de diagnosticare și rezolvare a problemelor.

Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și solicitant.

Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie.

Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru și sarcinile asignate.

Descrierea jobului

Descrierea Poziției:

Căutăm un Electrician responsabil, cu experiență și cunoștințe solide în domeniu. Candidatul ideal va fi capabil să execute cu precizie și în siguranță o varietate de lucrări electrice, să diagnosticheze și să remedieze defecțiuni și să respecte normele și reglementările de siguranță în vigoare.

Responsabilități:

Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor electrice și a echipamentelor.

Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor și a problemelor electrice.

Montarea și conectarea echipamentelor electrice, inclusiv prize, intrerupatoare, tablouri de sigurante etc.

Verificarea și testarea instalațiilor electrice pentru a asigura conformitatea cu normele și standardele de siguranță.

Utilizarea echipamentelor și instrumentelor adecvate pentru executarea lucrărilor.

Respectarea planurilor și specificațiilor tehnice ale proiectelor.

Raportarea oricăror probleme sau defecțiuni la supervizorul direct.

Asigurarea unui mediu de lucru sigur și curat în conformitate cu normele de siguranță și sănătate în muncă.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii.

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.

Talent Store este o agenție de recrutare la nivel național, specializată în identificarea și plasarea talentelor în diverse domenii și industrii. Cu o rețea extinsă de clienți și candidați, ne concentrăm pe potrivirea perfectă între cerințele companiilor și abilitățile și aspirațiile profesionale ale candidaților noștri. Cu o abordare personalizată și orientată către rezultate, ne propunem să facilităm conexiunile durabile și să contribuim la succesul profesional al clienților noștri și al candidaților.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024