Gratis

ELECTRICIAN

SC EUROCONF SA

Descrierea jobului

Angajeaza urgent personal calificat in urmatoarele posturi:
-ELECTRICIAN

Se asigura:
Pachet salarial motivant , in functie de performanta;
Tichete de masa(30lei);
Decontarea abonamentelor pentru navetisti;
Prime de sarbatori;
Gradinita nr.26 cu program prelungit (aflata in curtea firmei)
Program de lucru 6.30 - 14.50.

Informatii suplimentare la sediul societatii, biroul Resurse Umane, la telefon : 0734001150.
e-mail:personal@euroconf.ro

Societatea de productie si comercializare confectii imbracaminte, S.C. EUROCONF S.A.(fosta Steaua Rosie), cu sediul in Sibiu, Bulevardul Victoriei nr. 42, producatoare de pantaloni si sacouri barbati
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024