Gratis

Electrician

Electric Company SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Posturi de ELECTRICIAN instalatii energetice de medie si joasa tensiune (posturi de transformare aeriene, posturi de transformare in anvelopa, extinderi de retea de joasa si medie tensiune, bransamente electrice monofazate si trifazate, automatizari, instalatii electrice interioare).

Toate veniturile se vor regasi in cartea de munca si reprezinta valoarea pe care angajatul o va primi direct in fiecare luna.

Constituie un avantaj carnetul de conducere, minimum categoria B.

Descrierea jobului

Se ofera salariu motivant si alte beneficii lunare importante. Constituie un avantaj carnetul de conducere, minimum categoria B.

Conditii de lucru corespunzatoare si stabilitate financiara pe termen lung.

Firma de instalatii electrice atestata ANRE pentru proiectare si executie lucrari electrice de medie si joasa tensiune. Activitate in domeniu neintrerupta inca din anul 2004, cu sediul in Targoviste, zona „Balaban”.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024