Gratis

Electrician/Tehnician

DBS TECHNICAL WORLD S.R.L.
6 poziții

Candidatul Ideal

Electrician
- experienta minim 1 an in domeniu
- autorizatie ANRE constituie un avantaj
- persoana responsabila si cu spirit de echipa
- permis de conducere cat. B constituie avantaj

Tehnician service echipamente Horeca
- permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Descriere:
- activitatea se va desfasura in diferite puncte de lucru in functie de adresa santierului sau a beneficiarului

Responsabilitati:
- activitati legate de instalatii electrice civile si industriale
- reparatii echipamente HORECA

Beneficii:
- salariu negociabil in functie de expreienta + bonusuri
- contract perioda nederminata
- transport asigurat
- masina de serviciu
- cazare asigurata

DBS TECHNICAL WORLD pune la dispozitie o gama variata de servicii printre care instalatii electrice si service echipamente HORECA.
Ne marim echipa asa ca avem nevoie de colegi noi cu vointa de munca si dispusi sa invete.
Daca crezi ca te incadrezi in cerintele postului, te invitam sa aplici sau sa suni pentru un interviu!
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024