Gratis

Electrician/Tehnician

Advolt Engineering S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica, indemanatica, atenta la detalii;
  • Orientare catre calitate in executie;
  • Productivitate (incadrarea in normele de timp);
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Constituie avantaj experienta in montare si cablare de dulapuri electrice; citirea de scheme si simboluri electrice.

Descrierea jobului

  • Executa montajul aparatajului ultraterminal si/sau elementelor de automatizare;
  • Executa lucrarile de trasee, caneluri si cablare ale instalatiilor electrice conform proiectului;
  • Executa lucrări de instalații electrice de joasă tensiune;

ADVOLT ENGINEERING este o companie tanara care ofera o gama larga de servicii de inginerie electrica, automatica si consultanta tehnica. Ne marim echipa si cautam colegi noi.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024