Gratis

Electrician / Tehnician sisteme de securitate

Easy-Ram S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul;

Cunoștințe solide în interpretarea schemelor electrice;

Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor;

Capacitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă;

Disponibilitate la deplasari;

Certificare și licențiere conform reglementărilor locale și naționale, prezintă un avantaj;

Permis de conducere , prezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Descriere:

Suntem în căutarea unui electrician profesionist și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Ca electrician în cadrul companiei noastre, veți fi responsabil de instalarea, întreținerea și repararea instalatiilor electrice si a sistemelor de securitate. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide în domeniul electric și va demonstra abilități excelente de rezolvare a problemelor.

Responsabilități:

Instalarea și repararea echipamentelor electrice

Efectuarea diagnosticării și remedierii defecțiunilor electrice.

Respectarea standardelor de siguranță și a regulamentelor locale și naționale.

Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei pentru a finaliza proiectele într-un mod eficient și în termenul stabilit.

Documentarea lucrărilor efectuate și întocmirea rapoartelor necesare.

Beneficii:

Salariu competitiv și pachet de beneficii;

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Mediu de lucru stabil și susținut de o echipă dedicată.

Dacă sunteți un electrician motivat și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail sau să aplicați online pe site-ul nostru.

Descrierea companiei

www.easyram.ro
0743763207
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024