Gratis

Electrician tablotier

Chrome Tehnic S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Esti pasionat de domeniul tablourilor electrice si vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti?

Te astep cu drag la o vizita la Chrome Tehnic, intrucat ne dorim sa extindem echipa!
Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la numarul: 0754 292 523.

Descrierea jobului

Cerinte minime:
  • Sa stie sa citeasca schemele electrice si sa cableze in conformitate cu schemele;
  • Experienta anterioara in realizarea tablourilor electrice;
  • Cunoasterea sistemelor de asamblare xEnergy, Prisma poate reprezenta un avantaj;
  • Studiile tehnice pot reprezenta un avantaj (electric, electromecanic, electrotehnic);

Care sunt responsabilitatile tale?
  • Realizarea tablourilor electrice conform schemei multifilare si/sau a documentatiei de executie sub indrumarea inginerilor;

Beneficii
  • Salariu variabil in functie de experienta in domeniu;
  • Bonus functie de performante;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare transport/transport decontat;
  • Prima de Paste / Prima de Craciun;
  • Contract de munca nedeterminat;
  • Intergrare intr-o echipa cu experienta vasta in domeniul electric;

Te asteptam la Chrome Tehnic!

Societatea Chrome Tehnic este o firma cu capital romanesc, cu spirit tanar care are ca domeniu de activitate proiectarea si executia tablourilor electrice de joasa tensiune.

Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 2 Iun. 2024