Gratis

Electrician Tablotier

SATECH ELECTRIC PANELS
2 poziții

Candidatul Ideal

Despre tine:

• Ai experiență în asamblarea tablourilor electrice și, dacă știi și ceva despre automatizări, e și mai bine.
• Ai studii în domeniul electric/electromecanic/electrotehnic.
• Ai lucrat ca tablotier cel puțin 2 ani.
• Ești un bun coleg, gata să lucrezi atât în echipă, cât și pe cont propriu.

Descrierea jobului

Ce vei face:

• Vei asambla și verifica tablourile electrice, ca să te asiguri că totul merge ca pe roate.
• Vei lucra după planuri și specificații tehnice, punând accent pe detalii și calitate.

Cum lucrăm:
• Programul nostru este de luni până vineri, 8:00-16:30.
• Ai opțiunea pentru un contract pe termen lung sau colaborare pe proiecte (SRL) - depinde de tine.

Ce îți oferim:
• Un mediu de lucru unde părerea ta contează și unde fiecare zi e o oportunitate de a învăța ceva nou.
• Spațiu de lucru modern, care incurajează productivitatea și creativitatea.
• Echipament de protecție și un loc de muncă sigur - grija pentru sănătatea ta e prioritară pentru noi.
• Tichete de masă și un salariu corect, care reflectă experiența și abilitățile tale.
• Prime de sărbători.
• Cursuri de specializare sau certificări în domeniul tău de activitate.
• Oportunități de avansare: dorim să vezi acest loc de muncă nu doar ca pe un job, ci ca pe un parcurs în dezvoltarea ta profesională.

Descrierea companiei

Despre noi:
Suntem o echipă care pune valoare pe munca bine făcută și pe o atmosferă unde fiecare se simte apreciat.
Lucrăm împreună pentru a livra produse de calitate în domeniul tablourilor electrice industriale.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024