Gratis

Electrician, Servicii Generale

JOYSON SAFETY SYSTEMS ARAD SRL

Candidatul Ideal

Studii medii tehnice profil electrotehnic, electroenergetic, termoenergetic sau automatizări industriale;
Autorizaţie electrician ANRE - reprezintă avantaj;
Experienţă de minim 5 ani în execuţie și/sau exploatare instalaţii electrice;
Experiență în exploatarea cazanelor de apă caldă (autorizație ISCIR de fochist reprezintă avantaj);
Experiență în exploatarea instalațiilor frigorifice (calificarea de frigotehnist reprezintă avantaj);
Persoană dinamică, cu abilităţi de comunicare şi lucru în echipă;
Îndemânare, rapiditate, rezistenţă la stres;
Disponibilitate de lucru pe schimburi.

Descrierea jobului

Exploatarea echipamentelor și instalațiilor electro-energetice, termo-energetice, şi centralelor: termice, frigorifice și aer comprimat;
Asigurarea în spațiile de producție și birouri a utilităților: energie electrică, energie termică, energie frigorifică, aer comprimat, apă rece și apă caldă, ventilație, încălzire, climatizare;
Supravegherea funcționării sistemelor de automatizare ale echipamentelor aflate în exploatare;
Supravegherea funcționării cazanelor de incălzire;
Supravegherea funcționării echipamentelor de ventilaţie-climatizare;
Supravegherea funcționării echipamentelor din posturile de conexiuni si posturile trafo din rețeaua de M.T 20 KV, și rețeaua de J.T 0,4 KV.

Descrierea companiei

We are Joyson Safety Systems - A Mobility Safety Company

Joyson Safety Systems is one of the world's leading manufacturers in automotive safety systems with a turnover of around 4.8 bilion euros and more than 50,000 staff globally. At Joyson Safety Systems, we are strongly committed to innovation and progress. As a reliable and competent partner in the automotive industry, we develop and produce automotive safety systems and components that are used in vehicles worldwide. Our product portfolio consists of steering wheels, airbags and inflators, seat belts, plastic technical components, child restraint systems, electronic devices and sensors. We supply our products to nearly all major motor vehicle manufacturers around the world.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024