Gratis

Electrician Sef Echipa

Electromontaj SA

Descrierea jobului

Bună,

Bine ai venit pe pagina noastră.

Colegii noștri din Electromontaj, Sucursala Craiova, au nevoie de forțe noi pentru portofoliul de proiecte ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄în continuă creștere și caută colegi/e cu următoarele abilități:

  • Minim 3 ani de experiență pe o poziție similară;
  • Diploma de maistru energetician
  • Disponibilitate la deplasare în țară;
  • Cunoștințe de Microsoft Office – Excel;
  • Cunoștințe de limba Engleza constituie un avantaj;

Ce vei face la noi?​

Te vei ocupa de implementarea lucrărilor pe șantier astfel:

  • Vei organiza locul de muncă şi vei crea condiţii de lucru astfel încât să fie evitate stagnările activității.
  • Vei folosi integral capacitatea de producţie şi timpul de lucru, urmărind permanent realizările fizice, angajamentele şi sarcinile din contract în vederea evitării penalităţilor.
  • Vei primi și gestiona baza materială în zonă, gospodărirea și te vei ocupa de introducerea acesteia în operă, restituirea materialelor rămase şi a ambalajelor;
  • Vei comunica cu personalul din subordine , cu beneficiarul si cu reprezentantii firmelor implicate in derularea executiei lucrarilor

Ce oferim?

  • Contract pe perioadă nedeterminată
  • Asigurare de viață și accident
  • Bonus pentru concediul de odihnă
  • Bonusuri în funcție de rezultate
  • Primă de Crăciun pentru copiii angajaților
  • Primă lunară electricitate
  • Zile suplimentare de concediu de odihnă în funcție de vechimea în muncă
  • Diurnă (deplasări în țară)
  • Transport către punctele de lucru
  • Cazare în perioada delegației

SC ELECTROMONTAJ SA este o companie de construcții internațională specializată în construcția liniilor de transport energie electrică, împreună cu posturi și stații electrice de transformare.

Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024