Gratis

Electrician RED SEVENS - Oradea

RED SEVENS S.R.L.

Descrierea jobului

  • Efectueaza lucrari de reparatii si intretinere electrice in cadrul societatii
  • Executa in totalitate instalatii noi electrice
  • Supravegheaza instalatiile si tablourile electrice;
  • Intervine prompt in caz de avarii electrice;
  • Executa lucrari de exploatare, mentenanta retelelor de joasa / medie/ inalta tensiune
  • Verifica instalatiile electrice ale echipamentelor si utilajelor cu automatizare realizate, in vederea testarii si stabilirii functionarii acestora in parametrii normali;

Beneficii:
- pachet salarial motivant, cu posibilitate de crestere in urma evaluarii periodice;
- tichete de masa;
- pachet gratuit cu servicii medicale;
- program flexibil;
- mediu de lucru placut si dinamic;
- echipament de lucru;

Descrierea companiei

Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc.

Sedii in judetele : Bihor, Cluj, Timis, Arad, Iasi.

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024