Gratis

Electrician / Montator echipamente electrice / Mecatronist

MT Industrietechnik GmbH & Co.KG

Candidatul Ideal

  • Diploma de calificare profesionala emisa in tara UE de provenienta
  • Cunostinte de baza de lb. germana sau cunostinte bune de lb. engleza
  • Permisul de conducere si masina proprie constituie avantaj
  • Disponibilitate pentru deplasari pe teritoriul Germaniei

Descrierea jobului

Sunteti cetatean UE si cautati o noua provocare profesionala in Germania?

Oferta noastra :
  • Siguranta pe termen lung datorita contractului de munca pe perioada nedeterminata
  • Proiecte interesante in toata Germania si in afara ei
  • Salariul orar: incepand de la 16,00 €
  • Bani de masa: 126,00 € pe saptamina
  • Bani de transport: rambursarea costurilor de calatorie
  • Concediu: 30 zile de concediu, incepand din anul 2 de serviciu
  • Cazare: 100% acoperire totala o costurilor de cazare
  • Asistenta in cautarea si rezervarea de locuri de cazare
  • Prime si bonusuri atractive
  • Echipament de lucru modern si instrumente profesionale
  • Ingrijire si sprijin personal
  • Asistenta in recunoasterea diplomelor si calificarilor profesionale in Germania

Activitatile tale sunt :
  • Lucrari electrice in domeniul instalatiilor, energetic sau industrial
  • Executie cablaje, extinderea traseului cablului si tragerea cablului
  • Instalare si montare instalatii electrice, masini si aparate
  • Executie conexiune si cablare conform schemelor electrice
  • Executie asamblare, montare si legare cablaj tablouri de comanda

De mai bine de 40 de ani este compania MT-Industrietechnik o firma de servicii industriale care opereaza la nivel regional, national sau international. Grupul nostru international de companii are peste 1.100 de angajati precum si 5 filiale in toata Germania. Impreuna cu clientii nostri implementam proiecte in domeniile instalarii cladirilor, ingineriei mecanice, tehnologia energiei, constructia aparate de comutare, instalatii industriale, energii regenerabile pina la sisteme de service si lucrari de intretinere.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024