ELECTRICIAN, MECANIC, STIVUITORIST, SUDOR -STOENESTI , PRAHOVA

ELIS PAVAJE

Candidatul Ideal

- persoana activa, punctuala;
- abilitati de comunicare si relationare;
- inclinatie spre lucrul in echipa;
- rapiditate si flexibilitate in indeplinirea taskurilor;
- cunostinte solide in domeniul automatizarilor si actionarilor electrice, electrica, etc.
- Studii: minim liceu finalizat

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati constau in:
1. Indeplinirea activitatilor pentru desfasurare procesului de productie conform planificarii productiei;
2. Respectarea instructiunilor si procedurilor de lucru, a standardelor de calitate si de productivitate;
3. Receptionarea materiei prime si aranjarea la nivel de Departament;
4. Participarea la demararea si oprirea linilor de productie si a echipamentelor anexe sub controlul Team Leader-ilor;
5. Verificarea materiilor prime necesare productiei;
6. Respectarea parametrilor de climatizare din sectia de productie ( umiditate si temperatura ).

Principalul producator de pavaje, borduri si prefabricate usoare din beton vibropresat din Romania, cu o vechime de peste 20 de ani pe piata, cu trei unitati de productie la Stoenesti, Prahova, Petresti, Alba si Secuienii Noi, Neamt.
Mai multe informatii despre Elis Pavaje gasiti pe www.elis.ro.
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024