Gratis

Electrician

ECOLOR SRL

Candidatul Ideal

Electrician intretinere / Tehncian mentenanta in Jucu, Judetul Cluj
Cerinte:
  • Minim studii medii in domeniul tehnic (electric, electromecanic);
  • Minim 1 an experienta in domeniul electric / electromecanic intr-o companie de productie;
  • Cunostinte de citire a schemelor electrice si de identificare a componentelor electrice/ defectelor conform utilajelor si instalatiilor din dotare;
  • Cunoasterea celor mai bune practici din domeniul tehnic (mentenanta corectiva/ preventiva);
  • Abilitati de comunicare, lucru in echipa si atentia la detalii;
  • Capacitate de rezolvare de probleme si de stabilirea prioritatilor;
  • Cunostinte minime de limba engleza (constituie un avantaj);
  • Cunostinte minime de operare PC (constituie un avantaj);
  • Disponibilitate de a lucra în 3 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii corective;
  • Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii preventive;
  • Participarea activa la actiuni de imbunatatire continua in domeniul echipamentelor si utilajelor din dotare;
  • Participarea la procesul de instalare si relocare a utilajelor si echipamentelor noi, conform standardelor companiei.
Beneficii oferite:
  • Tichete de masa 40 ron/zi
  • Interval salarial 5.000 ron-8.000 ron brut in functie de experienta.
  • Transport asigurat
  • Masa calda asigurata
  • Prime de sarbatori
  • Bonus anual de performanta
  • Spor de noapte, spor ore suplimentare
  • Posibilitate de avansare interna si crestere a salariului in functie de experienta acumulata
  • Mediu de lucru stabil,sigur, curat cu efort fizic controlat

Ecolor este o companie privata cu capital suedez, localizata in Cluj, Romania. Compania are 650 angajati si produce mobilier pentru export, in principal catre magazine si depozite IKEA din intreaga lume. Fabrica are o suprafata construita de 57.000 m2, iar produsele finite sunt realizate din PAL si MDF. In fiecare zi se livreaza cate 15-20 camioane de produse finite. Ecolor a inceput activitatea in 2005. Compania mama a firmei Ecolor este Gyllensvaans Möbler din Suedia – o companie de familie, producator de mobilier din 1946 si furnizor IKEA incepand din 1952.
Pentru mai multe detalii va inviitam sa accesati site: https://www.ecolor.ro/

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024