Gratis

Electrician intretinere

SC Rondocarton SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Electrician de intretinere in Apahida, Judetul Cluj.

Ne marim echipa, si suntem in cautarea unui coleg cu:
  • Abilitati bune de comunicare si orientare spre munca in echipa;
  • Simt de raspundere, buna organizare si implicare;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu;
  • Perspective inclinate spre solutii, si rezultate tot mai bune;
  • Punctualitate, atentie la detalii, spirit de observatie dezvoltat.

Descrierea jobului

Responabilitatile principale sunt:
  • Executa lucrari de intretinere a componentelor de actionare si comanda a utilajelor si instalatiilor tehnologice;
  • Executa lucrarile de reparare si intretinere a instalatiilor electrice de iluminat;
  • Verifica zilnic statiile de distributie a energiei precum si buna functionare a bateriilor de condensatoare;
  • Verifica protectia prin legare la nul si/sau impamantarea utilajelor, echipamentelor;
  • Se informeaza permanent si isi insuseste parametrii si normele tehnice de realizare a lucrarilor de intretinere si reparatii, tipurile si parametrii functionali ai utilajelor si instalatiilor electrice, tipurile de lucrari, materiile prime si materialele de folosit;
  • Executa lucrari de refacere a legaturilor de impamantare, cu respectarea normelor de Securitate si Sanatate a Muncii.
Beneficiile oferite sunt:
  • Tichete de masa de 40 de lei;
  • Transport asigurat/decontat;
  • Prima de performanta lunara;
  • Al 13-lea salar;
  • Tichete cadou si bonusuri de Craciun si de Paste;
  • Asigurare de sanatate 400 euro/an;
  • Pensie facultativa 400 euro/an;
  • Bonus de fidelitate;
  • Vouchere de vacanta in valoare de 1500 lei/an;
  • Bonus de recomandare;
  • Tichete cadou de 1 Iunie si in Decembrie pentru copiii minori ai angajatilor;
  • Zile de concediu de odihna suplimentare in functie de vechimea in companie.

Grupul Rondo Ganahl este un grup Austriac care isi are radacinile în 1797. Afacerea de baza este fabricarea / colectarea hartiei si producerea de ambalaje din carton ondulat.
Cu cele mai moderne utilaje se produc ambalaje de cea mai inalta calitate, stabilindu-se noi standarde in industria cartonului ondulat si oferind clientilor produse fabricate cu precizie si imprimate in mod impecabil.
Rondo Offset, un principal furnizor de ambalaje tiparite offset din hartie si carton duplex/triplex, a fost achizitionata in decursul anului 2019 de catre grupul Rondo Ganahl prin subsidiara sa din Romania, Rondocarton.
Prin aceasta achizitie, Rondocarton intentioneaza sa-si intareasca si sa-si extinda portofoliul, consolidand si mai mult pozitia de unic partener de solutii de ambalat pentru clientii sai.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024