Gratis

Electrician in constructii

Neotronix
2 poziții

Candidatul Ideal

Locuiesti in Brasov, Craiova sau Bucuresti? Sau in localitatile din apropiere? Esti electrician si ai cel putin 1 an experienta ca electrician? Iti doresti un loc de munca intr-o companie romaneasca puternica, care isi respecta si pretuieste angajatii, care apreciaza profesionalismul, spiritul de echipa si comunicarea corecta, si care isi plateste echipa intotdeauna corect si la timp?

Atunci ce era mai important s-a rezolvat deja. Ne-ar placea sa te cunoastem si sa te convingem sa vii la noi.

Pentru a putea face parte din echipa mai trebuie doar sa ai carnet de conducere categoria B si sa fii dispus sa calatoresti cu masina de serviciu in judetul in care esti angajat sau in judetele invecinate uneori. Daca esti si autorizat ANRE, ar fi de ajutor. Dar nu e obligatoriu.

Descrierea jobului

Vei lucra ca electrician in constructii. Vei fi pregatit si antrenat de catre companie pentru a te putea integra cat mai repede in cadrul echipei. Te vei ocupa de activitati specifice ca de exemplu executare, modificare si intretinere instalatii electrice. Deasemenea vei avea ca responsabilitate activitati legate de controlul, diagnosticarea şi repararea instalaţiilor electrice aflate in portofoliu.
Veti fi angajat cu norma intreaga. Durata programului de lucru este de 8 ore/zi, 40 ore/săptămână, de luni pana vineri de la ora 08.00 la ora 17.00 cu o ora pauza de masa in intervalul orar 12.00 – 13.00, cu exceptia sarbatorilor legale. Neotronix poate, in anumite circumstante definite, sa iti solicite prezenta in afara orelor normale de lucru si/sau pentru un numar de ore suplimentare in conformitate cu prevederile Codului Muncii. Adica ore suplimentare platite.
Vei avea la dispozitie masina de serviciu, laptop, telefon de serviciu si toate sculele si aparatura de care ai nevoie pentru desfasurarea in bune conditii a activitatii.
Toti angajatii nostri incaseaza venituri atractive, pe masura experientei si efortului depus si care stimuleaza performantele si loialitatea. Acestea includ bonuri de masa, concedii platite, prime, zile libere si altele. Credem cu tarie ca oamenii multumiti construiesc echipe puternice.

Cu o experienţă de peste 20 de ani în domeniu şi având la bază un acţionariat 100% românesc, Compania Neotronix se poziţionează printre jucătorii de top în domeniul curenţilor slabi şi medii precum şi al controlului centralizat al clădirilor (BMS), fiind printre puţinii integratori ce pot oferi o gamă completă de servicii.
Structura companiei a fost gândită astfel încât fiecare divizie să se bucure de o atenţie calificată, de profesionişti pregătiţi la cel mai înalt nivel şi de servicii prestate la cel mai înalt rang. Diviziunea seriviciilor Neotronix este menită să aducă un plus de calitate şi de expertiză, care să întâmpine şi să satisfacă nevoile specifice fiecărui client. Scopul general al societăţii este acela de a se dezvolta pe piaţa clienţilor interni şi în perspectiva celor externi. Pentru aceasta, preocuparea permanentă şi la toate nivelele este de a se oferi constant servicii de calitate, care să vină în întâmpinarea cerinţelor pieţei, la preţuri competitive şi asigurări de garanţie satisfăcătoare.
În acelaşi timp, preocuparea conducerii vizează conştientizarea întregului personal către ridicarea continuă a nivelului calităţii serviciilor oferite. Echipa Neotronix se bucura de un inalt personal calificat si performant, atat la nivel national, cat si international, cu cea mai buna pregatire in domeniu. Colabrorarea cu fiecare client a fost de fiecare data ireprosabila, iar amplul portofoliu demonstreaza acest aspect. Aria de expertiza a companiei este intr-o continua dezvoltare, scopul firmei fiind acela de a integra in solutiile tale echipamente performante si de inalta fiabilitate.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024