Gratis

ELECTRICIAN EXPLOATARE RETELE ELECTRICE MT/JT - Teleorman

DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Liceu/ scoala profesionala profil electric, electromecanic,electrotehnic,energetic;
  • Cunostinte privind activitatea in instalatiile electroenergetice;
  • Atitudine orientata catre munca in siguranta si respectarea regulilor;
  • Dorinta de invatare continua;
  • Capacitatea de a lucra eficient in echipa.

Descrierea jobului

  • Asigurarea exploatarii retelelor electrice MT/JT, aferente RED (Retelei Electrice de Distributie).

Fiecare coleg, fiecare client, fiecare consumator ne inspiră și ne motivează.

Reprezentăm 7 companii de producție, furnizare și distribuției a energiei:

Distribuție Energie Oltenia: alimentează cu energie electrică județele Argeș, Dolj, Gorj, Mehedinți, Olt, Teleorman și Vâlcea Ovidiu Development, Tomis Team, MW Team Invest: administrează cel mai mare parc eolian pe uscat din Europa, în zona Dobrogea, la Fântânele, Cogealac și Grădina CEZ Vânzare: principalul furnizor de energie electrică din sud-vestul Romaniei și furnizor de gaze naturale TMK Hydroenergy Power: sistemul hidroenergetic de lângă Reșița CEZ România.

În data de 31 martie 2021, companiile au fost achiziționate de fondurile administrate de Macquarie Asset Management (MAM), parte a Grupului Macquarie din Australia.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024