Gratis

Electrician de intretinere

Moldovan Carmangerie

Candidatul Ideal

Moldovan Carmangerie dorește să-și copleteze echipa dе intreținere si in acest sens suntem in cautarea unui electrician care:
  • Are cunostinte bune in domeniul electric si eventual întreținere diverse aparate.
  • Are capacitate dе invatare si adaptare rapida la solicitarile specifice postului
  • Are disponibilitate pentru deplasari la magazinele companiei din judet si festivaluri.
  • Are Carnet categoria B

Descrierea jobului

  • Exеcutа lucrari de intretinere si rеpаrаtii lа echipamеntеle аflate in incinta sociеtatii sаu la punctеle de lucru din afarа acestеia.
  • Asigura efectuarea reviziilor tehnice conform programului de mentenanta;
  • Asigura efectuarea reglajelor necesare in vederea indeplinirii normelor si a respectarii standardelor de calitate;
  • Este responsabil de efectuarea lucrarilor necesare instalarii de diverse echipamente sau instalații;
  • Asigura lucrarile necesare amplasarii standurilor companiei la festivaluri sau alte activitati la care compania participa
Beneficii:
  • salariu fix in functie de experiență;
  • tichete de masă de 25 Ron/zi;
  • abonament medical in rețeaua Regina Maria;
  • prime cu ocazia Sărbătorilor in conformitate cu politicile interne ale companiei;

Moldovan Carmangeria, unul dintre cei mai importanți producători de carne și produse de carne din județul Cluj, a fost înființată în 1994 si are astăzi peste 350 angajați, 36 de magazine în Cluj-Napoca și în județ, două sectii de prelucrare, un depozit logistic și o fermă cu peste 270 de capete de bovine. În 2014, compania a trecut printr-un proces de rebranding și a introdus pe piață un nou concept de magazin în care zona de vânzare a produselor este dublată de o zonă de bistro. Compania se dezvoltă continuu, dar păstrând neschimbate valorile care au făcut din numele Moldovan o afacere durabilă: familia, tradiția și respectul față de client.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024