Gratis

Electrician de intretinere si reparatii

Interjobs Building

Candidatul Ideal

Cerințe:

• Studii medii profil tehnic;
• Calificare electrician;
• Citirea și utilizarea schemelor electrice și a documentației tehnice;
• Cunoștințe automatizări, PLC constituie avantaj;
• Minim 3 ani experință în întreținere și reparații utilaje;
• Disponibilitate pentru 2 schimburi.

Descrierea jobului

Responsabilități:

• Verificarea, diagnosticarea, repararea, executarea, modificarea și întreținerea mașinilor si utilajelor din zona de producție;
• Efectuarea reviziilor periodice;
• Remedierea defecțiunilor electrice și electronice, în cel mai scurt timp, apărute la utilajele semiautomate și automate;
• Repunerea în funcțiune a liniilor de producție, după remedierea defecțiunilor;
• Instalarea și punerea în funcțiune a mașinilor și utilajelor.

Beneficii:

• Prime și tichete de masă;
• Spor ore suplimentare 200%;
• Transport asigurat din Brașov, Cristian, Râșnov, Zărnești, Codlea, Ghimbav.

InterJobs este o agenție de recrutare și plasare de forță de muncă, specializată în proiecte de recrutare atât externe, cât și la nivel național.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024