Gratis

ELECTRICIAN calificat, Tarile de Jos

SIMMIT MPWR S.R.L.
18 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Posesor BSN si certificat VCA. Putem ajuta pentru obtinerea BSN si VCA, daca este necesar.
  • Experienta ca electrician in domeniul respectiv de instalatii electrice.
  • Limba engleza: cel putin B2 – mediu.
  • Permis auto categoria "B".

Descrierea jobului

Denumirea postului: Electrician industrial, tensiune medie/inalta, infrastructura
Denumirea postului: Electrician naval (schepen) - nave si iahturi
Denumirea postului: Electrician constructii locuinte (woningbouw) / utilitati
Denumirea postului: Electrician constructii panouri electrice (Panel builder)

Salariu NET pe saptamana:
  • 660 - 745 € cu masina proprie incluzand Km pana in Tarile de Jos..
  • 600 - 640 € cu masina angajatorului. Daca se pun doua persoane in masina
  • angajatorului soferul primeste intre 20 - 30 € net pe saptamana.
SALARIUL include:
  • cheltuielile de calatorie din tara de origine in Tarile de Jos si inapoi
  • Exclude 20 de zile de concediu pe an.

Data de incepere munca: saptamana 14 (01.Apr.2024), apoi saptamanal....
Durata proiectului: termen lung

Ce oferim::
  • Transportul local asigurat prin masinile din flota auto a angajatorului
  • Cazare asigurata si platita de angajator, (singur in camera + bucatarie disponibila)
  • Asigurare medicala asigurata prin contract;
  • Echipament de lucru pentru siguranta ta la locul de munca

Daca sunteti disponibil si interesat, trimiteti CV in Engleza.

SIMMIT MPwr vine pe piata de recrutare a muncitorilor la uscat cu un nou concept: de management integrat și o totala deschidere fata de parteneri. Bazati pe un inalt profesionalism, lucrand ca o echipă, noi suntem aici pentru a vă sprijini în găsirea unui loc de muncă: imediat, cu conditii mai bune de lucru și mai bine plătit.

Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 23 Mart. 2024 Expiră 22 Apr. 2024