Gratis

Electrician calificat - munca deplasari in strainatate

CONECON RO S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunoașterea normativelor de lucru în domeniul energiei. Studii în domeniul electric/electromecanic/energetic sau calificare tehnică / profesională
  • Autorizare ANRE electricitate grad II B (avantaj, nu obligatoriu)
  • Experiență în domeniul electric/electromecanic/energetic minim 1 an
  • Abilitatea de a citi desene și scheme tehnice
  • Permis cat B (C și E reprezință un avantaj)
  • Cunoștințe de limbi străine. Utile dacă vrei să înveți lucruri și de la colegii din alte țări
  • Disponibilitatea de a lucra în străinătate

Descrierea jobului

  • Pregătiți terenul pentru energie pozitivă
  • Instalați conducte și țevi cu pricepere
  • Puneți cabluri de toate felurile, ca o echipă bine coordonată
  • Conectați și dați viață sistemelor electrice, de la curent mic la mare și de la AC la DC.
  • Testați totul pentru a vă asigura că funcționează optim
  • Curățați locul de muncă ca niște supereroi ai curățeniei.
Ce iti oferim:
  • Siguranța locului de muncă și a salariului. Ne ocupăm de costurile legate de transport și cazare, echipament de lucru și de protectie.
  • Zile libere pe durata sărbătorilor de Paște și Crăciun și prime de productivitate.
  • Suport pentru adaptare și comunicare constantă în limba română cu colegi români.
  • Salariu intre 1800 - 2000 euro net / luna.

Construim parcuri fotovoltaice de mare capacitate la sol. Șantierele noastre sunt preponderent în Europa de vest. Activitatea presupune realizarea lucrărilor mecanice de instalare a structurilor de sustinere a panourilor fotovoltaice, împrejmuiri, porți acces, configurare și asamblare alte structuri metalice, etc. - toate în legatura cu construcția de parcuri fotovoltaice.

Poți lua legătura cu noi, la sediile din Romania (Sibiu), Germania, Spania.

Hai să construim împreună un viitor sustenabil!
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024