Gratis

Electrician - Brașov

Asahi CE & Europe Services s.r.o.

Candidatul Ideal

  • Diplomă de electrician sau liceu industrial cu profil electric;
  • Autorizație (certificare) ANRE - constituie un avantaj;
  • Persoană dinamică, atenta la detalii;
  • Bune abilități de comunicare și de lucru în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi (3 schimburi) și în program de tură continuă.

Descrierea jobului

  • Aplică procedurile de întreținere preventivă și inspecție  ale instalațiilor electrice și ale instrumentației, în conformitate cu instrucțiunile înscrise în dispozițiile de lucru;
  • Efectuează intervențiile corective  asupra instalațiilor electrice în conformitate cu planul de acțiune comunicat;
  • Efectuează lucrările de întreținere și de reparație ale instalațiilor electrice și ale instrumentației  în conformitate cu instrucțiunile și procedurile de lucru și cu manualele de operare, asigurând respectarea standardelor de calitate ale proceselor și produselor;
  • Efectuează înregistrări în fișele de monitorizare  și/ sau baze de date.

Pachet oferit:
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Servicii medicale suplimentare, asigurare medicală, de viată și invaliditate;
• Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
• Bonus de performanță după prima lună de angajare;
• Primă de vacanță, primă de Paște și primă de Crăciun;
• Ore suplimentare plătite dublu;
• Ore de noapte plătite cu spor de 25%;
• Spor de tură continuă de 18,5% aplicat la total venit brut realizat lunar;
• Tichete de masă în valoare de 35 lei/zi lucrată;
• Tichete cadou de Paște, 15 august și Crăciun;
• Bonusuri pentru evenimente în familie;
• Cotă de bere lunară.

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI:

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

Pentru mai multe informații despre Ursus Breweries și programele sale, vă rugăm să vizitați: www.ursus-breweries.ro și www.desprealcool.ro.

Pentru mai multe detalii legate de cariera in Ursus Breweries vizitaţi site-ul nostru de recrutare www. https://ursus-breweries.ro/cariere/pozitii-disponibile/

PRELUCRAREA DATELOR PERSONALE

Pentru mai multe informații legate de modul în care compania Ursus Breweries prelucrează datele cu caracter personal accesează Notă de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidaților, link: https://ursus-breweries.ro/uploads/Nota_de_informare_cu_privire_la_prelucrarea_datelor.pdf

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024