Publicat 22 Oct 2019 | Expiră 21 Nov 2019

ELECTRICIAN AUTO-SECTOR 6

1 post

Candidatul ideal

- Certificat de calificare in domeniu ar fi un avantaj
- Calitate si eficienta in munca
- Abilitati de organizare a muncii si de comunicare
- Capacitate de analiza, de organizare, de autoverificare, de adaptare profesionala
- cunostinte si deprinderi tehnice puternice astfel incat sa poata executa reparatii cu un nivel variat de complexitate (ex. de la lucrari de intretinere periodica si pana la diagnoza/reparatii motoare, cutii viteze manuale/automate).
- cursurile anterioare in cadrul diferitelor retele de formare sau certificarea pe anumite nivele de performanata pot fi un atu important
- curs electromecanic/electrician auto
- inovativ, spirit de initiativa, dornic de perfectionare

Descrierea jobului

- preluarea autovehiculului de la consilierul de service
- diagnoza autovehiculelor intrate in reparatie
- comunica receptiei/sefului de atelier necesarul de reparatii
- executarea lucrarilor de intretinere/reparatii la autovehicule
- controlul initial de calitate al lucrarii executate

Suntem o companie cu o traditie de 27 de ani si o poziție solidă în piața auto de service, piese de schimb, vehicule noi, vehicule de ocazie. Atelirul se afla in Bucuresti sector 6. Bd. Timisoara nr.60E.

ELECTRICIAN AUTO-SECTOR 6  -  SERVICE AUTO SERUS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles