Gratis

Electrician - Asamblare Tablouri Electrice

SC Electric Group SRL

Candidatul Ideal

Minim studii medii de profil (absolvent Scoala Profesionala sau liceu de profil electronica, electrotehnica, energetica) constituie avantaj.

- Experienta in executia de instalatii electrice joasa si medie tensiune obligatoriu
- Bune abilitati tehnice.
- Simt al seriozitatii si responsabilitatii.
- Spirit de echipa.
- Atestat ANRE – reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Executie tablouri electrice de serie si unicat

S.C. Electric Group S.R.L. este o firmă românească cu capital integral privat fondată în anul 2001 care de la înfiinţare şi până în prezent a rămas un partener competitiv şi profesionist pentru proiectele industriale şi civile. Suntem prezenţi în Cluj-Napoca, Bucureşti şi Timişoara pentru a oferi întreaga gamă de produse şi accesorii electrice precum şi soluţiile tehnice cele mai potrivite în funcţie de proiect.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024