Gratis

EDUCATOR/ASISTENT EDUCATOR

Arcadia Montessori
2 poziții

Candidatul Ideal

​ARCADIA MONTESSORI din Corbeanca cauta un EDUCATOR pasionat de lucrul cu copiii, rabdator, comunicativ, care pune limite cu blândețe, pentru a se alătura echipei noastre, la GRUPA DE VARSTA 1.8-3 ani.
La Arcadia Montessori, creștem copiii cu incredere si iubire fata de ei insisi, fata de oameni, fata de mediu si munca pe care si-o vor alege in viata.

Cerinte:
- absolvent studii superioare cu specializarea pedagogia invatamantului primar si prescolar/pedagogie/psihologie/specializari conexe;
- experienta in lucrul cu copiii si certificarea Montessori reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Detalii despre pozitie:
- 8 ore zilnic de luni pana vineri
- salariu competitiv, bonuri de masa, decont transport;
- grupa de varsta: 1.8-3 ani

Ce oferim:
- mediu de lucru placut si sustinator;
- posibilitatea obținerii certificării Montessori;
- acces la resursele gradinitei (carti, seminarii, ateliere).

Daca esti interesata sau interesat sa te alaturi echipei noastre, asteptam un mesaj pe whatsapp la numărul de telefon: 0723.199.496.
Ulterior noi te vom contacta si vom aranja o discutie de cunoastere.
Multumim!
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024