Gratis

Educator/are gradinita Linden

ASOCIATIA LINDEN

Candidatul Ideal

Cautam educator/are la gradi Linden:
Daca cumva te regasesti in urmatoarea descriere asteptam CV-ul tau:
.....daca te descrii ca fiind o persoana blanda, dedicata, vesela si plina de energie care iubeste copiii si lumea lor minunata, daca esti atenta la detalii, creativa, responsabila cu deschidere si viziune pentru o educatie prin respect, empatie si pasiune....hai sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

Pentru noi sunt importante urmatoarele:
- sa fii vorbitor/oare de limba engleza sau germana;
- sa ai capacitatea de a lucra in echipa si abilitati de comunicare in raport cu parintii;
- sa ai abilitati de organizare si planificare a activitatilor si materialelor necesare acestora;
- experienta anterioara si studiile in domeniul invatamantului primar si prescolar sunt obligatorii;

Te vei bucura de un mediu de lucru stimulant, cald si plin de zambete ;
Iti vei dezvolta abilitatile pedagogice si un stil de lucru in concordanta cu valorile si principiile promovate de gradinita.
Salariul se negociaza in urma interviului.
Gradinita particulara cu peste 12 ani de activitate acreditata ARACIP.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024