Gratis

Educatoare

Gradinita Mary Poppins

Candidatul Ideal

Absolvent al facultatii de Psihologie si Stiinte ale Educatiei (specializare PIPP)

-persoana calda și apropiata de copii;
-experiență în activitățile cu preșcolarii min 3 ani;
-limba engleza;
-persoana dinamica, cu spirit de echipa, ordonata, prezenta agreabila;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-realizarea de activități cu copii de 2 -6 ani;
-întocmirea documentelor specifice invatamantului preprimar;
-proiectarea activităților didactice, informare și documentare științifică etc.

Beneficii:
-carte de munca;
-bonuri de masa;
-bonuri cadou;
-decontare transport;
-Concediu odihna: 60 zile;

Salariul: 4500-6000 lei net
Pentru mai multe detalii puteti suna la ​+40 (745) 285 826!

Descrierea companiei

Gradinita particulara acreditată, sector 1 (zona Herastrau)
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024