Gratis

Educatoare - 4500-5000 ron

Gradinita zona de nord

Candidatul Ideal

Absolvent al facultatii de Psihologie si Stiinte ale Educatiei (PIPP)
Experienta relevanta in domeniu;
Abilitati de comunicare si relationare.

Descrierea jobului

Susține activitati cu copiii de la grupe;
Iubeste copiii, natura și are înclinații artistice.

Beneficii:
Mediu de lucru placut;
Salariu motivant;
Bonuri de masa;
Prima de Paste si de Craciun;
Acces la piscina;
O masa calda;
Peste 40 de zile libere pe an.

Gradinita din zona Baneasa-Bioterra care urmărește abordarea Reggio Emilia. Promovează activitățile de tip nature kindergarten și forest school.
Publicat 30 Mart. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 29 Apr. 2024