Gratis

Educatoare / Pedagog

OSKAR KIDS JOY S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Esti mereu cu zambetul pe buze?
  • Iti folosesti creativitatea in tot ceea ce faci?
  • Rabdarea si empatia sunt doua dintre calitatile tale?
  • Lucrezi la fel de bine si cu copiii, dar si cu cei de seama ta?

- Daca raspunsul este DA, la cel putin trei din patru intrebari, atunci esti candidatul potrivit pentru noi. Daca la acestea se adauga si studiile de pedagogie, atunci esti candidatul ideal.

Suntem in cautarea unui coechipier, pasionat si energic care sa desfasoare activitati educative cu copiii intr-un afterschool aflat in inima orasului (foarte aproape de Piata Victoriei)

Descrierea jobului

- Efectuarea temelor cu copiii;
- Activitati recreative, art & craft;

Programul de lucru se desfasoara intre orele 10:30-18:30 / 11:00-19:00, iar salariul este negociabil si va fi discutat in cadrul interviului de cunoastere. Suntem nerabdatori sa te avem in echipa noastra.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024