Publicat 20 Aug 2019 | Reactualizat 10 Sep 2019 | Expiră 19 Sep 2019

Educatoare/ Ajutor educator / educatoare debutanta

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Angajam educatoare / educatoare debutanta / ajutor educatoare. Persoana calma si calda in relatia cu copiii, dedicata profesiei.Gradele didactice reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati specifice. Echipa tanara, unita si dedicata. Salariu motivant plus bonuri de masa.
Pentru educatoarele calificate exista posibilitate pentru detasare/pretransfer.

Descrierea companiei

Gradinita particulara acreditata.

Educatoare/ Ajutor educator / educatoare debutanta  -  Gradinita Smiley Kindergarten

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles