Publicat 21 Ian 2020 | Reactualizat 20 Feb 2020 | Expiră 21 Feb 2020

Editor foto produse - Photoshop (Modlet)

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un Editor Foto care sa fie responsabil de editarea si retusarea pozelor de produs conform specificatiilor si cerintelor Modlet.

  • Sa aiba experienta in Photoshop si operare calculator (Word, Excel, navigare internet)
  • Sa fie pasionat de fotografie, retus, editare, grafica
  • Sa aiba o personalitate deschisa, sociabila
  • Sa dea dovada de flexibilitate si adaptare la cerinte

Descrierea jobului

  • Se vor edita pozele primite intr-un timp cat mai scurt , la o calitate ridicata
  • Corectarea imaginilor sub aspectul dimensiunilor, contrastului, claritatii, etc.;
  • Adaugare produse in magazinul online, prin soft-ul dedicat (se invata la locul de munca)
Adresa punctului de lucru: Str. Cetatianu Ioan Nr.15, Hala 5 (in spate la Metro) . Transportul este asigurat de catre firma.
Job-ul este valabil doar pentru cei care locuiesc in orasul Galati si imprejurimi, nu dorim colaborari de la distanta.
Program fix de Luni pana Vineri, intre 08:00-16:30 (din care 30min pauza de masa)

Suntem o echipa de oameni tineri, pasionati si dedicati, cu un model de afaceri bazat pe calitate si accesibilitate. Avem magazine fizice in Galati cat si Focsani, iar in mediul online suntem prezenti prin site-ul www.modlet.ro

Expirat
Editor foto produse - Photoshop (Modlet)  -  Modlet.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles