Gratis

Editor Content

Pro Succes Training

Candidatul Ideal

Cautam o persoana cu mult entuziasm care dorește să facă parte din echipa noastră.

Iată cateva aptitudini absolut necesare pe care le dorim:

• Limba engleza, nivel peste medie (obligatoriu)

• Cunostinte medii dе operare PC

• Cunostinte wordpress și web basic

• Pasionat(a) de social media, e-commerce si mediul online, in general

• Iți place mediul online si iți doresti sa fii la curent cu ultimele tendinte

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Transcriere, redactarea si/sau traducerea materialelor si produselor in limba engleză
  • Creare si postare articole in wordpress
  • Organizarea articolelor si materialelor specifice
  • Campanii postare in social media (conturi si pagini de facebook si alte platforme)
  • Actualizarea permanenta a conturilor de social media
  • Realizarea de materiale de promovare online (basic)
  • Redactare de texte pentru promovarea produselor si programelor pe care le oferim (social media, blog, e-mail)

Ne poți trimite direct CV-ul tău pe adresa: contact@prosuccesstraining.ro
Succes!

Învață, Crește, Dăruiește reprezintă cele trei principii și valori care ne definesc activitatea și programele pe care le oferim! Urmând aceste principii, oferim o gamă variată de programe și produse, cele mai multe dintre ele fiind o premieră pe piața românească de training și nu numai. Ele au apărut ca o necesitate de a aduce ceva nou și eficient, ca un răspuns la cererea pieței pentru produse și traininguri de calitate, constituind soluții integrative pentru atingerea succesului, soluții ce privesc omul într-o viziune holistica, în întregul său.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 19 Mart. 2024 Expiră 18 Apr. 2024