Gratis

Editare Site-uri Wordpress + Cunostinte Grafica Web

Gradina Sanatatii

Candidatul Ideal

Ne marim echipa si căutam un coleg sau o colegă care să fie familiarizat/ă cu Wordpress și Woocommerce pentru a ne ajuta la dezvoltarea constantă a magazinelor online pe care le deținem. De asemenea, cunoștințele de grafică prezinta un avantaj.
  • Te remarci prin: Perseverență, seriozitate, creativitate, simț estetic.
  • Să ai cunoștințe de Wordpress, si Pachetele Adobe.
  • Flexibilitate și originalitate, atenție la detalii și interes pentru calitate.

Descrierea jobului

Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa ne poata ajuta cu urmatoarele sarcini:

Adăugarea de produse în Woocommerce;
Editarea acestora la nevoie
Adaugarea de functii noi in site in functie de sugestiile managerului de departament
Crearea de elemente grafice pentru website: bannere, grafică pentru paginile de produs și/sau landing page-uri;
Experienta in emag marketplace reprezinta un avantaj.
Alte task-uri legate de graphic design și web;

Oferim un loc de muncă sigur într-o companie în creștere;
Pachet salarial atractiv + Bonusuri in functie de evolutia ta.
Oportunități de dezvoltare;
Decontare transport 200 lei;
Contract de munca full-time, pe perioada nedeterminata;

Program de lucru 8 ore, 5 zile/săptămână de Luni până Vineri de la 08:00 - 16:00.
Locație activitate: Arad, Loc Vladimirescu, Str Padurii Nr 7 - Depozit Gradina Sanatatii (Locatie Noua Moderna)

Important! Avem nevoie de o persoană disponibilă full time, nu suntem interesati de colaborari in sistem REMOTE!

Dacă pe tine te căutam, dă-ne un semn! De-abia așteptăm să te întâlnim!

Suntem o companie tanara care activeaza pe nisa de sanatate iar viziunea noastra este mereu orientata spre dezvoltare continua. Cautam sa oferim clientilor nostri o alternativa mult mai puternica la extractele standarde regasite in farmacii si plafaruri, pentru care ne angajam sa oferim in acelasi timp si cel mai bun pret posibil fata de concurenta. Ne caracterizeaza ambitia, onestitatea si transparenta fata de clientii nostrii.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024