Gratis

Economist

Expert Avi Consulting
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutam o persoană cu atitudine pozitivă, organizată, și foarte atentă la detalii, care dorește să lucreze în echipă.

Descrierea jobului

Efectuează înregistrarea cronologică și sistematică a tuturor documentelor contabile de la clienți- facturi de achiziții, registrul de casă;
Înregistrează în ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈evidența contabilă extrasele de cont,
Înregistrează și ține evidența mijloacelor fixe,
Indosariază și arhivează documentele după înregistrare;
Intocmește diverse situații, rapoarte, analize financiar-contabile cerute de conducere;
Participă la activitățile de închidere de luna/an;
Se informează permanent în legatură cu modificarile legislative in domeniul contabil.

firma contabilitate , consultanta si audit , 15 ani experienta in domeniu

Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 30 Iun. 2024