Gratis

Economist

GLOBAL TREAT SRL

Candidatul Ideal

  • Angajare economist in domeniul Financiar Contabilitate
  • Experienta minim 4 ani .
  • Salariul motivant.
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata , program de lucru 8 h/zi .

Descrierea jobului

Atributii:
  • Gestionarea unui portofoliu de firme si mentinerea legaturii cu clientii;
  • Inregistrarea documentelor financiar-contabile in programul de contabilitate SAGA ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀in conformitate cu principiile contabile;
  • Verifică lunar toate înregistrările contabile, asigurându-se de corectă compunere a tuturor soldurilor din bilanț;
  • Întocmește rapoarte, analize ale diferitelor conturi contabile solicitate de către client și de către conducere;
  • Intocmire declaratii fiscale si a situatiilor financiare semestriale si anuale.

SC GLOBAL TREAT SRL Galati a fost infiintata in anul 2013. Obiectul principal de activitate il constituie realizarea si comercializarea produsului marca inregistrata „ HemoTreat –dispozitiv medical destinat tratarii hemoroizilor. Societatea GLOBAL TREAT isi desfasoara activitatea prin utilizarea echipamentelor de productie de noua generatie precum si a unei echipe manageriale cu o vasta experienta in obtinerea, brevetarea , producerea si comercializarea acestor produse.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024