Gratis

Economist

SCINAK TOR S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate (economice)
- Experienta de lucru in cadrul unei societati comerciale constituie avantaj
- Cunoasterea programelor Omnidata (Petrescu) reprezinta avantaj si legislatie fiscala in vigoare

Descrierea jobului

Efectueaza inregistrari contabile de gestiune si contabilitate:
- gestiune: receptie, nir, bon consum,
- inregistrari contabile pt. furnizori, clienti, extrase banca
- verificari solduri, plati
- relationeaza cu institutiile bancare, precum si institutii publice

Societate comerciala cu raspundere limitata cu sediul in Craiova, judetul Dolj
Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Mai 2024