Gratis

Economist Junior

JUMBO Ec.R
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent(a) studii superioare economice;
Abilitati numerice, capacitate de analiza si de sinteza;
Autodisciplina, perseverenta, dorinta de progres;
Atentie la detalii si capacitatea de a rezolva problemele;
Abilităti foarte bune de operare calculator – pachetul Microsoft Office (Word, Excel);
Cunostinte de operare ale unor sisteme informatice de contabilitate (de tip ERP) reprezintă un avantaj;
Persoanǎ ordonata, meticuloasa, capabila sa-si organizeze eficient propriile activitati;
Capabil(a) sa respecte termene limita;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Persoana dinamica, pro-activa, serioasa, onesta;
Bune cunostiințe de limba engleza (limba greaca reprezinta avantaj);

Descrierea jobului

Inregistrari contabile, inclusiv alocarea pe centre de cost corespunzatoare a cheltuielilor inregistrate impreuna cu colegii din Departamentul Financiar - Contabilitate;
Verificarea corectitudinii documentelor primare;
Realizarea platilor catre furnizori;
Alte activităţi specifice postului.

Se ofera:
Posibilitatea de a lucra într-o companie stabila;
Posibilitatea de a-si construi si consolida cariera;
Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa performanta si motivata;
Tichete de masa;
Pachet salarial atractiv

Jumbo este lider de piata in Grecia in domeniul vanzarii de jucarii si produse pentru bebelusi si are deschise 72 de magazine in 4 tari. Jumbo Romania are in prezent 14 magazine deschise.

O mare parte din dezvoltarea companiei se datoreaza potentialului uman, care este si coloana vertebrala a companiei.

Aici, la Jumbo Romania, credem in dezvoltarea oportunitatilor, valorizarea talentelor, dezvoltarea si cresterea personala. Ne directionam in cautarea persoanelor cu dorinta de munca si idei inovatoare. Tinerii fara experienta, pot sa isi inceapa instruirea in unul dintre magazinele Jumbo Romania si, printr-un sistem de instruire si dezvoltare sa avanseze in una din pozitiile pe care le are o companie aflata in crestere continua. Principiul nostru de baza este asigurarea unui mediu de lucru meritocratic si obiectiv. Prin munca grea, urmarind drumul catre conducere, angajatii Jumbo Romania isi asuma responsabilitati, dezvolta initiative si iau decizii, pentru a-si descoperi si folosi potentialul in fiecare zi

Jumbo Romania oferta locuri de munca in urmatoarele locatii: Jumbo Bacau, Jumbo Timisoara, Jumbo Ploiesti, Jumbo Oradea, Jumbo Braila, Jumbo Constanta, Jumbo Suceava, Jumbo Arad, Jumbo Brasov, Jumbo Bucuresti

Pentru mai multe detalii privind Jumbo Romania puteti accesa: http://corporate.e-jumbo.gr/ro/

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024