Gratis

ECONOMIST

NUMĂRĂTOAREA EXPERT S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii economice superioare absolvite;
  • Experienta intr-o pozitie similara - minim 3 ani;
  • Cunostinte in softurile de contabilitate: SMARTBILL, SAGA, SAVA, NEXSUS;
  • Cunostinte PC: Windows, MS Office, soft de contabilitate;
  • Capacitate de sinteza si analiza;
  • Spirit de echipa, persoana serioasa si meticuloasa cu atitudine proactiva.

Descrierea jobului

Economist - Inchidere Lunara

Responsabilitati:
  • Verificarea documentelor din punct de vedere fiscal;
  • Verificarea conformitatii facturilor in functie de contracte si inregistrarea acestora;
  • Monitorizarea situatiilor referitoare la achitarea facturilor si verificarea extrasele bancare;
  • Casierie: Verificare si inregistrare registru de casa/deconturi, verificare conformitatea facturilor (inclusiv cu prevederile contractuale); inregistrarea operatiunilor de casierie;
  • Verificare documente si intocmire declaratii pentru diferite institutii;
  • Intocmirea diverselor rapoarte si situatii periodice la cererea managerului si a departamentelor financiar-contabile;
  • Inchiderea balantei lunare.

Beneficii:
  • Bonuri de masa;
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

Numaratoarea Expert SRL este o firma de contabilitate cu o reputatie solida in furnizarea serviciilor de calitate pentru clientii sai. Ne straduim sa oferim solutii contabile eficiente si profesionale pentru a sustine succesul financiar al partenerilor nostri de afaceri.
Numaratoarea Expert SRL este un angajator care promoveaza egalitatea de sanse si diversitatea in locul de munca. Toate candidaturile vor fi tratate cu confidentialitate si vor fi evaluate in functie de merit.
Daca va identificati cu cerintele si sunteti pregatit sa va alaturati unei echipe profesioniste si dinamice, va rugam sa trimiteti CV-ul dvs. la adresa de e-mail office@numaratoarea.ro si cc elena.mihai@numaratoarea.ro sau sa ne contactati la numarul 0766 308 443
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024