Gratis

Economist

CRONOS MED by Dr. Constantin Stan

Candidatul Ideal

Grupul de clinici Cronos Med caută un economist, pentru a se alătura echipei noastre din București.

Cerințe:

- Studii superioare cu profil economic
- Minimum trei ani experiență practică
- Atenție la detalii
- Respectarea termenelor-limită
- Structură & organizare

Descrierea jobului

Responsabilități:

1. Contabilitate primară
- Verificarea documentelor financiar-contabile
- Participarea la procesul de închidere de lună/an
- Menținerea evidenței facturilor
- Menținerea legăturii cu firma de Contabilitate
- Participarea la procesul de audit

2. Gestiune
- Introducerea NIR-urilor
- Operarea transferurilor între gestiuni
- Coordonarea proceselor de inventariere și operarea diferențelor din inventariere

3. Administrativ
- Întreținerea bazei de date MASTER DATA
- Crearea și generarea de rapoarte

Specificul businessului: patru entități juridice.

Noi oferim:
- training initial pentru cunoasterea serviciilor companiei;
- o echipa dinamica;
- salariu competitiv raportat la nivelul de experienta, cunostinte si aptitudini.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele, vă rugăm să trimiteți CV-ul la următoarea adresă de mail: iulia.burcea@cronosmed.ro

Cronos Med evaluează toate coordonatele profesionale primite, cu atenție și confidențialitate. Mulțumim anticipat pentru interes!

CRONOS MED este reteaua de clinici de chirurgie estetica si dermatologie din România.

Fie ca vorbim de specialitati medicale precum Chirurgie Estetica, Dermatologie, Obstetrica si Ginecologie, Nutritie,ORL, Chirurgie Generala sau Chirurgie Oculo Plastica, specialistii nostri abordeaza sanatatea si frumusetea in mod integrativ, cu atentie deosebita la nevoile pacientilor.

Cronos Med este locul unde pacienții vor descoperi secretele unei noi calități a vieții și soluții anti-aging de ultima generație.
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024