Gratis

Economist

SC AGROPAN IMPEX SRL IASI

Candidatul Ideal

  • Studii economice superioare finalizate;
  • Experienta pe post cu atributii similare de minim 1 an;
  • Experienta intr-o unitate cu profil de productie poate fi un avantaj;
  • Experienta in lucrul cu soft-uri de contabilitate si gestiune de tip ERP;
  • Cunoasterea Nexus Erp constituie un avantaj;
  • Utilizare pachet Ms Office (Excel nivel mediu-avansat);
  • Cunostinte de legislatie contabila si fiscala.

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Inregistrari facturi bunuri si prestari servicii;
  • Inregistrari tranzactii cu privire la obiectele de inventar;
  • Verificari contabile lunare;
  • Rapoarte interne pe linie financiar-contabila si catre institutiile statului;
  • Indosariere documente contabile lucrate si gestionate;
  • Participarea la inventarele lunare si intocmirea listelor de inventar;
Beneficii:
  • Salariul motivant la nivelul pietei
  • Bonusuri de performanta
  • Prime de sarbatori
  • Tichete de masa
  • Cursuri de dezvoltare profesionala

Descrierea companiei

Cine este Panifcom?
Suntem producători de produse de panificație și zilnic facem ce știm noi să facem cel mai bine de 100 de ani: pâine pentru azi și pentru mâine.
Lucrăm alături de 250 de oameni harnici, suntem prezenți cu produsele noastre în peste 2.000 de magazine de proximitate și lucrăm cu principalele supermarketuri din zona Moldovei.
Dacă vrei să fii întâmpinat cu respect în fiecare zi de o echipă determinată și motivată, colegi pasionați de ceea ce fac și vrei dezvoltare profesională continuă, te așteptăm în echipa noastră!
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024