Gratis

ECONOMIST

AGROGAL SA

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare. si al cursului de inspector resurse umane.
- Experienta de minim 2 ani in contablitate si resurse umane.
- Utilizare PC
- Flexibilitate, rezistenta la stres si adaptabilitate la situatii noi
- Bune abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

- Munca de birou.
- Atributii aferente postului de inspector resurse umane.
- Intocmire situatii financiar-contabile
- Salariu motivant,
- Extra zile de concediu de odihna, in functie de vechimea in munca.
- Decontare servicii medicale
- Program L-V, intre orele 08:00-16:00

Soc. AGROGAL S.A. se ocupa cu agricultura, cod caen 0111 cultivarea cerealelor. (grau, floarea-soarelui, soia, porumb)
Societatea dispune de un numar de aproximativ 100 de angajati, dispusi pe sectoare (economic, tehnic, ferme).
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 29 Febr. 2024 Expiră 30 Mart. 2024