ECONOMIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ABSOLVENT STUDII ECONOMICE;
MINIM 3 ANI EXPERIENTA IN DOMENIUL FINANCIAR-CONTABIL;
CUNOSTINTE PROGRAM WINMENTOR;
OPERARE PC-MS OFFICE NIVEL AVANSAT;
CUNOSTINTE IN DOMENIUL LEGISLATIEI SI A DOCUMENTELOR FINANCIAR-CONTABILE;
CAPACITATE DE ORGANIZARE SI PLANIFICARE;
ATENTIE LA DETALII;

Descrierea jobului

CONTABILITATE PRIMARA;
INTOCMIRE DECLARATII INTRASTAT;
VERIFICARE JURNALE;
INTOCMIRE DECLARATIE MEDIU;
VERIFICARE SOLDURI PARTENERI

VIMERCATI EAST EUROPE SRL cu sediul in incinta Parcului Industrial Hit Park din Hemeius-Bacau, parte a grupului VIMERCATI, Milano, Italia este o companie romaneasca infiintata in decembrie 2007, care produce intrerupatoare, comutatoare, dispozitive electromecanice, electrice si electronice pentru industria auto.
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022